KONST / Litografier / Litografi 16936121
nr 1693 6121
Jan Salakari
(f. 1932), Finland
Litografi, Signerad, numrerad 10/60, daterad - 79. Bildmått: 30x42 cm, yttermått inklusive ram: 47x56 cm
Jan Salakari, finländsk bildkonstnär född 1932.
Utrop:
500 kr
måndag 14 april 2025
kl 20:32:21